Rok 2017/2018

 • W karnawale wybieramy się na bale

  • 14 marca 2018

  Karnawał to wyjątkowy i jedyny okres w roku, na którą przypada czas wspaniałych balów. W styczniowy dzień w przedszkolu w Przylesiu pojawił się barwny korowód przebierańców. Przedszkolaki mogły na jeden dzień przeobrazić się w wymarzoną postać ze świata baśni, snu czy ulubionej książki. W tym roku na balu można było spotkać: biedronki, batmana, spidermana, dynię, policjanta, pająka, piłkarza, hipopotama, lwa, pirata, królewny, księżniczki, wróżki, mumię, indianina, kowboja, kosmonautę.
  Po śniadaniu wszyscy gotowi byli do zabawy. W przepięknie przybranej sali dzieci przywitał niezastąpiony wodzirej Pan Damian Gorazdowski. Przedszkolaki świetnie bawiły się przy dźwiękach największych przebojów. Dzieci były mile zaskoczone tym, że Pani dyrektor Marzena Kamińska dotrzymywała im tanecznego kroku podczas piosenki pt. „Jesteś szalona”. W tym, dniu dwóch kolegów: Filip Falkenhain oraz Jakub Youcef-Khodja obchodzili swoje urodziny. Dzieci odśpiewały im „Sto lat”. W nagrodę otrzymały słodycze i pyszne babeczki, a od Pani Moniki Tymczyszyn pyszny chrust. Uwieńczeniem balu były pamiątkowe zdjęcia.
  Bal przebierańców dostarczył dzieciom wielu pozytywnych przeżyć, szczerej radości i ogromnego zadowolenia.

  Opracowanie: /Ewa Hodór/