Rok 2022/2023

  • W KARNAWALE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

    • 31 stycznia 2023

    20 stycznia 2023 roku uroczyście obchodziliśmy w Przylesiu Dzień Babci i Dziadka. Pani Dyrektor Marzena Kamińska powitała dostojnych Gości serdecznymi życzeniami. Następnie przedszkolaki i uczniowie zaprezentowali swoje talenty w wierszach, piosenkach, kabarecie i tańcu, aby w ten sposób podziękować Babciom i Dziadkom za ich miłość, cierpliwość, opiekę, poświęcony czas i to najważniejsze – wielkie kochające serce. Nie zabrakło wzruszeń, śmiechu i dobrej zabawy. Po występach wnuki obdarowały swoich Dziadków własnoręcznie zrobionymi prezentami i laurkami, a następnie wszystkie eleganckie galowe stroje zmieniły się w kolorowe stroje karnawałowe i zaczął się wielki bal. Podczas gdy Babcie i Dziadkowie spędzali miło czas przy poczęstunku przygotowanym przez Rodziców, dzieci bawiły się z animatorką przy karnawałowych dźwiękach muzyki.