Rok 2021/2022

 • „WIOSNA JUŻ A WIELKANOC TUŻ TUŻ”

  • 17 maja 2022

  I nadszedł piękny przedświąteczny czas. Tradycyjnie jak co roku nasze przedszkolaki wykonywały palmy wielkanocne z pomocą Pani Moniki i Gabrysi. Do tematu wprowadziła dzieci Pani Katarzyna Wiatrowska. Opowiedziała przedszkolakom o obyczajach robienia palm wielkanocnych.
  Kilka dni później, 7 i 8 kwietnia, przedszkolaki wprowadziły: uczniów, nauczycieli, naszych sponsorów i rodziców w cudowny, radosny nastrój świąteczny oraz przypomniały zwyczaje i tradycje wielkanocne w przedstawieniu pt.”Wiosna już a Wielkanoc tuż tuż”. Scenę udekorowała nasza dekoratorka Pani Basia oczywiście z naszą małą pomocą ☺.
  Przedszkolaków spotkała przedświąteczna niespodzianka, gdyż mieli przyjemność poznać babcię ich kolegów z przedszkola Tobiasza i Tymona Wolickiego, która zaprezentowała przepiękne kraszanki i pisanki, omawiając sposób ich wykonania. I uwierzcie, nie jest to łatwe. ☺
  Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy za współpracę i życzymy smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa.

  Opracowanie: Joanna Straub, Ewa Hodór