Rok 2023/2024

 • WRZEŚNIOWE WIADOMOŚCI Z PRZEDSZKOLA

  • 4 października 2023

  Wrzesień w przedszkolu rozpoczął się świętowaniem 4 urodzin Rafaela.

  Następnie dzieci swój szczególny Dzień Przedszkolaka obchodziły w sali zabaw Safari w Brzegu – bawiąc i radując się każdą chwilą. Dodatkowo panie z sali zabaw udekorowały nadgarstki przedszkolaków pięknymi, mieniącymi się kolorami tęczy tatuażami m.in.: motylami, żółwiami, mieczami. Również tego samego dnia Lenka obchodziła swoje 6 urodziny.

  We wrześniu w przedszkolu gościliśmy dwie mamusie: panią Anie Boryczko i panią Marzenę Stefańską, które uraczyły przedszkolaków swoim pięknym głosem czytając bajki z morałem o emocjach i baśnie Andersena.

  Koniec miesiąca był również szczególny, ponieważ chłopcy z przedszkola obchodzili swoje święto „Dzień Chłopaka”.

  Wszystkie te cudowne wydarzenia zostały upamiętnione na fotografii.

  Opracowała:
  Joanna Straub