Rok 2022/2023

  • Wycieczka do Brzegu

    • 24 października 2022

    Bezpieczeństwo jest nadrzędnym celem każdego z nas. Dbanie o bezpieczeństwo najmłodszych jest najważniejsze. 13 października zorganizowaliśmy wycieczkę do Brzegu, aby dzieci miały możliwość przejścia przez ulicę gdzie jest sygnalizacja i panuje duży ruch uliczny. Przypomnieliśmy sobie zasady jakie obowiązują w ruchu drogowym oraz prawidłowym przejściu przez jezdnię. Podczas spaceru dzieci odwiedziły pocztę oraz stację PKP. Pogoda nam dopisała więc mogliśmy podziwiać piękną jesień w „Parku Wolności”. Nagrodą dla wychowanków był duży plac zabaw z urządzeniami z którego bezpiecznie korzystały przedszkolaki. To był dzień pełen wrażeń, nauki i zabawy a nasze przedszkolaki z pewnością zapamiętały jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę.

    Wychowawca
    Ewa Hodór