Rok 2011/2012

  • Wycieczka do Brzegu

    • 13 marca 2018

    W dniu 16.06.2012r. grupa uczniów biorących udział w zajęciach matematyczno – przyrodniczych w ramach projektu „Indywidualizacja nauczania i wychowania klas I-III w Gminie Olszanka” prowadzonych przez panią Agnieszkę Mańkę – Nowak uczestniczyła w wycieczce do Brzegu.
    Na początku odwiedziliśmy brzeskie „Przytulisko” dla zwierząt. Przywieźliśmy karmę i akcesoria dla psów uzyskane podczas szkolnej zbiórki. Mieliśmy okazję zwiedzić przytulisko, zapoznać się z jego mieszkańcami a nawet wyprowadzić psy na spacer pod czujnym okiem pani wolontariuszki, która udzieliła nam lekcji dotyczącej opieki nad zwierzętami. Dowiedzieliśmy się także jak dać się psu polubić oraz jak zachować się wobec nieznanego psa. Wizyta w przytulisku była bardzo pouczająca. Następnie pojechaliśmy do Parku Wolności, gdzie spacerowaliśmy podziwiając piękno przyrody. Wycieczka zakończyła się na miejskim stadionie małym słodkim „conieco” (podziękowania dla pani Agnieszki Łoś)

    Tekst: /A.M-N/