Rok 2011/2012

  • Wycieczka do Karpacza

    • 13 marca 2018

    W dniu 30 maja klasa II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami udała się na wycieczkę do Karpacza. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Świątyni Wang, która uważana jest za najstarszy kościół w Polsce. Pochodzi z Norwegii i zbudowana jest bez użycia gwoździ. Następnie udaliśmy się na stok „Kolorowa”. Tutaj mogliśmy doznać emocjonującej przejażdżki sankami po torze rynnowym. Potem pojechaliśmy do Muzeum Zabawek. To miejsce może i brzmi jak rozrywka dla dzieciaków, ale jest to przede wszystkim magiczny świat, którego cząstkę każdy z nas nosi we własnym sercu. Dzieci mogą zobaczyć zabawki, którymi bawiono się za nim nastała era elektronicznych gadżetów, gier komputerowych i Cartoon Network. Na zakończenie wycieczki, pojechaliśmy do miasteczka Western City, gdzie miło spędziliśmy czas, przenosząc się do czasów amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Wycieczka była bardzo udana. Będziemy ją długo wspominać.

    Tekst: /J.J/