Rok 2018/2019

  • Wycieczka do Pokrzywnej

    • 27 czerwca 2019

    11 czerwca 2019 roku przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Przylesiu były na wycieczce w interaktywnym Parku Rozrywki i Edukacji ,,Rossenau- Zaginione Misato”. Jest to super miejsce do wypoczynku zabawy i edukacji dla całych rodzin. Nazwa Parku Rossenau nawiązuje do legendy o osadzie, która podobno w średniowieczu istniała w Górach Opawskich. Przedszkolaki świetnie bawiły się w Parku Żywiołów, gdzie poznały prawa fizyki i charakter żywiołów ziemi: powietrza, ognia i wody. Co pewien czas z wody wyłaniał się groźny potwór. Dzieci skorzystały z następujących atrakcji, spacer korytarzami ,,Strasznej sztolni”, odwiedziły jaskinię dzikich zwierząt oraz interaktywne kino 7D. Dużą atrakcją okazał się park linowy oraz basen ze zjeżdżalniami.
    Pogoda nam dopisała, świeciło słońce a od gór powiewało letnim wiaterkiem. Wszyscy miło spędzili czas.

    Opracowała : Helena Romanowicz