Po egzaminach ósmoklasisty nadszedł czas na relaks i odpoczynek. W ty m celu uczniowie klas 4- 8 wybrali się na wycieczkę do Kłodzka. Zwiedzali tam z panią przewodnik monumentalną Twierdzą Kłodzko. Poznali tajniki dawnego, żołnierskiego życia. Następnie udali się na spacer po bogatym w zabytki starym mieście. Wycieczka była dofinansowana przez Urząd Gminy w Olszance (GKRPA).
Dziękujemy.