Rok 2015/2016

  • Wycieczka do wodnego parku rozrywki

    • 5 września 2018

    W grudniu uczniowie wszystkich klas naszej szkoły wybrali się na wycieczki do brzeskiego wodnego parku rozrywki oraz do „Term Jakuba” w Oławie. Dzieci skorzystały z wielu atrakcji m.in.: zjeżdżalni, masaży wodnych, nauki pływania. Przed wejściem do wody pan ratownik przeprowadził krótkie szkolenie na temat bezpieczeństwa i zasad korzystania z urządzeń. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwali ratownicy WOPR oraz wychowawcy sprawujący opiekę nad uczestnikami wycieczki. Uczniowie zrelaksowani i w świetnym humorze wrócili do domu, a dwie godziny pływania, zabawy w wodzie i szaleństwa na zjeżdżalni minęły, jak zwykle za szybko.
    Wycieczka została sfinansowana ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Olszance.

    Opracowanie: /Grzegorz Galant/