Rok 2022/2023

 • Z demokracją za pan brat

  • 7 października 2022

  30 września w naszej szkole to dzień szczególny, nie tylko ze względu na obchodzony hucznie Dzień Chłopaka, ale także ze względu na wybory do Samorządu Szkolnego. W tym roku w głosowaniu wzięła udział cała społeczność szkolna. Począwszy od klasy pierwszej, która miała możliwość w praktyce zasmakować demokracji pierwszy raz, po najstarszą klasę ósmą.

  Kandydaci (Oliwia Sacha, Maciej Augustyn) przedstawili swoje programy wyborcze. Nie brakowało w nich obietnic związanych z organizacją imprez, wprowadzeniem szczęśliwego numerka w naszej szkole, czy godnego reprezentowania szkoły w czasie ważnych uroczystości.

  Nieznaczną liczbą głosów, nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Maciej Augustyn. Oliwia Sacha pozostaje w Samorządzie, pełniąc funkcję zastępcy. Gratulujemy!

  Anna Nowacka, Grzegorz Galant