Rok 2016/2017

  • Zakończenie roku szkolnego

    • 24 sierpnia 2018

    23 czerwca zakończył się rok szkolne 2016/2017. O godzinie 8.00 odbyła się z tej okazji uroczysta Msza Św., po której udaliśmy się do szkoły. Tam o godz. 9.00 braliśmy udział w krótkim spektaklu przygotowanym przez klasę 3. Po wysłuchaniu wierszy i piosenek, głos zabrała pani Dyrektor Marzena Kamińska. Krótko podsumowała miniony rok, pogratulowała wszystkim przejścia do kolejnej klasy i osiągniętych wyników. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za wyniki w nauce. Po krótkich spotkaniach w klasach z wychowawcami wszyscy udali się na zasłużone wakacje. Życzymy wszystkim, aby nadchodzące wakacje były bezpieczne, wesołe, słoneczne i pełne niezapomnianych wrażeń.

    Do zobaczenia 1 września!

    Opracowanie: /Agnieszka Mańka-Nowak /