Rok 2021/2022

 • ZBIÓRKA „PEŁNA MISKA DLA PRZYTULISKA”

  • 1 października 2021

  Klasa 8 serdecznie i z całego serducha zachęca wszystkich przedszkolaków i uczniów do wzięcia udziału w zbiórce najpotrzebniejszych rzeczy dla brzeskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt „Przytulisko Przytul Psisko”. Do zbiórki zmobilizował nas nie tylko zbliżający się Światowy Dzień Zwierząt, ale także zbliżająca się zima. Dlatego oprócz odpowiedniej karmy (zarówno dla kotów, jak i dla psów) przydadzą się:

  • smycze, obroże, szelki, kagańce, miski
  • środki przeciw pasożytom, szampony, szczotki
  • koce, ręczniki, kołdry (bez pierza), prześcieradła, poszewki, narzuty
  • ciepłe kubraki dla psów na zimę (szczególnie na psy średnie i duże)
  • karma, najlepiej specjalistyczna oraz różnego rodzaju przysmaki dla psów
  • plastikowe wiaderka – dobrze sprawują sie te budowlane
  • ocieplone budy

  /AM-N/